قوانین و مقررات

قوانین و مقررات مربوط به فروشندگان برای استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی همتاتل به نشانی اینترنتی www.hamtatel.com

 

مشتری گرامی، از اینکه فروشگاه اینترنتی Hamtatel.com را برای تامین کالاهای مجموعه خود انتخاب کرده اید صمیمانه سپاسگزاریم.

ما درHamtatel.com   تمامی تلاشمان را خواهیم کرد تا بهترین محصولات را با بهترین قیمت در اختیار شما قرار دهیم و تجربه ای خوب از یک خرید اینترنتی را برای شما به ارمغان بیاوریم. در راستای ایجاد شفافیت در خصوص تعهدات متقابل Hamtatel.comو شما مشتری گرامی خواهشمندیم قوانین و مقررات زیر را به دقت مطالعه فرمائید و سپس نسبت به تکمیل مراحل ثبت نام و خرید اقدام نمایید.

 

قوانین عمومی

 

تمامی اصول اساسی حاکم بر فعالیت Hamtatel.com منطبق با  قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان است و هر دو طرف نسبت به انجام تکالیف خود بر اساس قوانین جاری کشور متعهد هستند.

تمامی کالاهای موجود درHamtatel.com ، به صورت قانونی و رسمی وارد کشور شده و مجوز های لازم از مراجع مربوطه دریافت شده است.

فعالیت های سایت Hamtatel.com تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. همچنین در صورتیکه در آینده در قوانین مندرج، رویه ها و خدمات تغییراتی ایجاد نشود درهمین صفحه منتشر و به روزرسانی خواهد شد و شما توافق می­کنید که استفاده مستمر شما از سایت Hamtatel.com به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف مشتری همکار

 

به شخص یا شرکتی گفته می­شود که در صنف موبایل، الکترونیک، کامپیوتر و کالای دیجیتال فعالیت می­کند، در بخش ثبت نام فرم های مربوطه را پر کرده است، مدارک مورد نیاز از قبیل جواز کسب، کارت ملی، کارت های عابر بانک، مهر رسمی فروشگاه و نمونه امضاء را آپلود کرده و مورد تایید مجموعه Hamtatel.com قرار گرفته است.

از آنجا که Hamtatel.com مخصوص خرید همکار می باشد، مشتریان همکار به نام کاربری و رمز عبوری مختص خود وارد این بخش شده و بدیهی است که شرایط قیمت گذاری با مصرف کنندگان متفاوت است.

نکته: مشتری موظف است تنها کارت های عابر بانک به نام صاحب پروفایل (دارنده جواز کسب و یا سهامداران درج شده در روزنامه رسمی شرکت) را معرفی نماید. در غیر اینصورت کلیه عواقب و مسئولیت های مالیاتی و حقوقی ناشی از ثبت کارت عابر بانک اشخاص غیر به عهده مشتری می باشد.

 

سایت همتاتل از ارائه خدمات به افراد با مشخصات نامعلوم معذور می باشد.

 

امکان ثبت نام کاربران با مشخصات خود فقط برای یکبار امکان پذیر است و در صورتی که، اکانت کاربری فرد به دلایلی مثل رعایت نکردن قوانین سایت بسته شود امکان ثبت نام مجدد برای کاربر با همان مشخصات تنها پس از تأیید و صدور مجوز از سمت همتاتل امکان پذیر خواهد بود.

امکان تغییر نام کاربری و هم چنین استفاده از چند نام کاربری برای یک فرد قانونی نمی باشد.

 

تعریف فروشنده

 

 • محصولات ارائه شده در Hamtatel.com همگی یا به طور مستقیم توسط شرکت نگار نسل فردا از مبادی رسمی و قانونی وارد شده است و یا از شرکت های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری شده است.
 • برای هر خرید از وب سایت Hamtatel.com فاکتور رسمی صادر می­گردد. بدیهی است این فاکتورها به همراه اطلاعات مورد نیاز مربوطه در بازه های زمانی مشخص شده به مراجع ذیصلاح ارسال می­شود.
 • مبنای قیمت گذاری کالاها در سایت مطابق قیمت تمام شده روز کالا برای فروشنده و تابع درصد های مشخص شده جهت خرید و فروش داخلی مصوب سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان است.
 • در مورد کالاهای وارداتی شرکت نگار نسل فردا مبنای قیمت گذاری کالاها مطابق جداول درج شده در سامانه 124.ir و طبق ضوابط و مقررات قیمت گذاری کالاهای وارداتی مصوب سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان است. بدیهی است مسئولیت عواقب ناشی از عدم رعایت موارد فوق به عهده فروشندگان خواهد بود.
 • درشرایط خاص مثل فروش ویژه، احتمال لغو شدن سفارش به دلایلی مانند اتمام موجودی کالا وجود دارد و Hamtatel.com مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش جدید اقدام کند. بدیهی است در این شرایط مبلغ پرداختی مسترد خواهد شد.
 • مشتری متعهد می­شود تمام حقوق دولتی از جمله عوارض، مالیات، بیمه و هر هزینه دولتی دیگر را برحسب مورد بر طبق قوانین جاری کشور پرداخت کند. بدیهی است مالیات بر ارزش افزوده بر اساس نرخ های تعیین شده توسط سازمان امور مالیاتی در فاکتور های رسمی صادره توسط فروشنده لحاظ می گردد و خریدار موظف به رعایت آن است و به عبارت دیگر درصورت تغییر نرخ های ارزش افزوده در هرزمان توسط سازمان امور مالیاتی، نرخ های جدید اعمال و خریدار حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت. همچنین مسئولیت هرگونه تخلف در رابطه با خریدار و مواجهه با سازمان ها و نهاد های زیربط از جمله سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، تعزیرات حکومتی و سازمان مبارزه با کالای قاچاق و نهادهای انتظامی و قضایی به عهده خریدار می باشد و Hamtatel.com هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.
 • Hamtatel.com مکلف است کلیه مبادلات و معاملات خود را طبق ماده 169قانون مالیات های مستقیم به دارایی گزارش نموده و خریدار از این بابت هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت.
 • خریدار موظف است اجناس خریداری شده از Hamtatel.com را به قیمت مصوب که در سامانه 124.ir و روی کالا درج شده است به فروش برساند و مسئولیت های ناشی از فروش آن در محل فروشگاه و به هر شخص حقیقی و حقوقی به عهده خریدار خواهد بود.و Hamtatel.com  در این خصوص هیچ گونه مسئولیتی نداشته و نخواهد داشت.

 

ارتباطات الکترونیکی

 

هنگامی که  شما از سرویس ها وخدمات Hamtatel.com  استفاده می­کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می­کنید و یا به Hamtatel.com ایمیل می­زنید این ارتباط به صورت الکترونیکی انجام می­شود و در صورتیکه درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه ها باشد شما موافقت می­کنید که Hamtatel.com به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس ایمیل و تلفن هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می­کند تنها آدرس ایمیل و تلفن هایی رسمی و مورد تایید مشتری است  و تمام مکاتبات و پاسخ های شرکت از طریق آنها صورت می­گیرد. جهت اطلاع رسانی رویداد ها، خدمات و سرویس های ویژه یا پروموشن ها، امکان دارد Hamtatel.com برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. درصورتیکه کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک ها نداشته باشند می­توانند عضویت دریافت خبرنامه Hamtatel.com  را در پروفایل خود لغو کنند.

توجه داشته باشید که  30004554553349  تنها شماره است که Hamtatel.com از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک ارسال می­کند. همچنین این شماره سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویداد ها، خدمات و سرویس های ویژهHamtatel.com  را به اطلاع شما می­رساند و روشن است که امکان دریافت پیام های شما از طریق آن وجود ندارد.

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان Hamtatel.com با  هرشماره دیگری تخلف و سواستفاده از نام Hamtatel.com است. در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفا جهت پیگیری قانونی آن را به info@Hamtatel.com اطلاع دهید یا با شماره  66704943-021   تماس بگیرید.

 

سیاست های حریم شخصی

 

 1. Hamtatel.com به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می­کنند احترام می­گذارد و از آن محافظت می­کند.
 2. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات Hamtatel.com مثل متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، مواد قابل دانلود و کپی، داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط Hamtatel.com جزئی از اموال Hamtatel.com حساب می­شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار Hamtatel.com است و هر گونه  استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای Hamtatel.com محفوظ می­دارد. در صورت استفاده از خدمات Hamtatel.com، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می­گیرد به عهده کاربران است.
 3. تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایتHamtatel.com  است.

 

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

 

ثبت سفارش در پنل همتاتل در تمام ساعات شبانه روز (هفت روز هفته) امکان پذیر می باشد . 

لذا تمامی سفارشات که تا ساعت 15 (شنبه تا چهارشنبه) و روزهای پنجشنببه تا قبل از ساعت 12 در وب سایت و اپلیکیشن همتاتل ثبت گردند، همان روز بسته بندی و ارسال خواهند شد . (ویژه مراکز استان و کلان شهر ها) 

برای سایر شهر ها و همچنین شهر های بندرعباس، زاهدان و بوشهر 24 ساعت به زمان بندی تحویل کالا به مشتری اضافه می گردند.

در صورت بروز هر گونه مشکل در درگاه پرداخت سامانه همتاتل، مبلغ کسر شده مطابق با قوانین بانکی کشور طی 15 تا 72 ساعت آینده به حساب واریز کننده برگشت داده خواهد شد .

Hamtatel.com همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می­دهد. با این حال، در صورتی که موجودی محصولی در Hamtatel.com به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش گذاری، حق باطل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه آن سفارش برای Hamtatel.com محفوظ است.

 

 خسارت درهنگام حمل و نقل

 

Hamtatel.com همواره تلاش خود را می­کند تا کلیه سفارشات در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هریک از شرکت­های حمل و نقل به این معنی است که بروز هرگونه حادثه در جریان حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است. هنگام دریافت کالا، از صحت و سلامت فیزیکی کالا اطمینان حاصل کنید و در صورت وجود هر گونه ایراد ظاهری از تحویل آن خودداری نمایید. بدیهی است پس از تحویل کالا، مسئولیت هرگونه ایراد ظاهری و فیزیکی به عهده خریدار بوده و Hamtatel.com مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت.

 

در صورت وجود هرگونه سوال از این طریق با ما در ارتباط باشید:

تلفن پشتیبانی : 09904027400

تلفن تماس:   02166741212  02166742020    02167327   ( پاسخگویی در ساعات اداری )

دفتر مرکزی : تهران ،تقاطع خیابان جمهوری اسلامی و خیابان حافظ- به سمت حافظ شمال- بن بست اشهری- پلاک 7- واحد 2

بازگشت به بالا
استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی همتاتل فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.

loading در حال دریافت اطلاعات